Zpět

Alkoholické Člověče nezlob se

Bestseller

Záruka
24 měsíců
Kód
0436
EAN
5906660860389
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
317 Kč / ks
Běžná cena s DPH
401 Kč / ks
Ušetříte s DPH
84 Kč

ks

PopisParametrySoubory ke staženíKomentáře

Popis

Popis produktu Alkoholické Člověče nezlob se

Alkoholové člověče nezlob se nejen pro všechny alkoholiky. Klasickou hru člověče, nezlob se známe všichni. Konečně ale někoho napadlo tuto všeobecně známou a oblíbenou stolní hru ještě vylepšit. Díky tomu se z člověče nezlob se, stává skvělá a zábavná párty hra. Místo figurek si naplníte panáky svým oblíbeným nápojem a můžete hrát. Kdo je vyhozen soupeřem, vypije svého panáky na cestě zpět na začátek.

Výborný nápad proměnit figurky v panáky vás bude určitě bavit a užijete si spoustu zábavy. Alkoholické člověče zpříjemní každou akci s přáteli, oslavu svátků a narozenin, nebo rozlučku se svobodou. Teď budete mít konečně motivaci k tomu, vyhodit co nejvíce figurek protihráčů.

Věděli jste, že hra člověče, nezlob se je jednou z nejrozšířenějších her na světě a vznikla už v 7.století v Indii? Cílem hry je dovést figurky své barvy ze startovního pole do cílového domečku. Existuje více variant hracího plánu hry člověče, nezlob se. Nejznámější hrací plán je určen pro maximálně 4 hráče. Vyhrává hráč, který první oběhne hrací plán všemi svými figurkami a umístí je do vlastního cílového domečku. V případě hry Alkoholické člověče nezlob se vítězí mnohdy ten, kdo zůstane střízlivý.

Balení obsahuje 16 panáků (4x modrá, 4x žlutá, 4x červená, 4x zelená), 2 hrací kostky, 1 skleněnou desku na hraní. Rozměry hracího pole 31 x 31cm, panák výška cca 3cm, objem 0,02 dcl. Hmotnost balení: 1,5 kg. Materiál sklo. Do panáků můžete nalít libovolné nápoje, ne jenom alkohol. Doporučujeme jako dárek k narozeninám, nebo na párty.

Alkoholické člověče nezlob se patří mezi nejprodávanější netradiční dárky za posledních deset let. To určitě svědčí o tom, že jsme hravý národ a ve velkém množství pijeme...limonádu. :-)

Parametry

Produkt nemá žádné parametry.

Soubory ke stažení

Produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Komentáře

Související zboží