Zpět

Chladící půllitr

Bestseller

Záruka
24 měsíců
Kód
0138
EAN
5060167484001
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
138 Kč / ks
Běžná cena s DPH
161 Kč / ks
Ušetříte s DPH
23 Kč

ks

PopisParametrySoubory ke staženíKomentáře

Popis

Popis produktu Chladící půllitr

Chladící půllitr na pivo a jiné nápoje je jedním z nejprodávanějších dárků již mnoho let. Vždyť není nic lepšího, než dobře vychlazené pivo z ledové sklenice, zvláště v letních dnech. Chladící půllitr má dvojité stěny, mezi kterými je netoxický, rychle mrznoucí a průhledný gel. Speciální půllitr z akrylu se před použitím namrazuje dnem vzhůru. Gel pak udržuje sklenici velmi dlouho studenou a nápoje uvnitř taky.

V teplém počasí tak nic nepotěší více, než dlouho orosená sklenice. Vaše oblíbené nápoje budou v tomto půllitru opravdu dobře chlazené. Ideální jako dárek pro muže. Půllitr je nejen na pivo, ale vychladí i limonádu či ledový čaj. Netradiční nápad, který nadchne každého milovníka piva a jiných vychlazených nápojů. Nákupem chladícího půllitru uděláte určitě radost tatínkovi, dědečkovi či kamarádovi, kteří si s přáteli rádi popovídají u jednoho piva.

Materiál sklenice není sklo, ale speciální akrylátová hmota. Zdravotní nezávadnost zaručena. Barva čirá. Objem: 350 ml. Průměr sklenice 8cm. Výška 15cm. Velikost balení: 16 x 12 x 9cm. Originální dárek nejen pro pivaře. Skutečně spolehlivě chladí pivo.

Parametry

Produkt nemá žádné parametry.

Soubory ke stažení

Produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Komentáře

Související zboží